Historie firmy se začala psát v roce 1998, kdy jsme zjistili, že není jednoduché si u nás koupit designové, pěkné a cenově dostupné obklady a dlažby. Začali jsme hledat v zahraničí, kde byla nabídka tak široká, a rozhodli jsme se dát možnost nákupu těchto obkladů a dlažeb i zákazníkům u nás, a tím přispět k vybudování krásných, praktických koupelen, kuchyní, chodeb, teras a ostatních venkovních i vnitřních prostor, které naprosto ojediněle doplňují interiér i exteriér každého domu, bytu, obchodních i jiných prostor. Jedinečné barvy, povrchy, tvary i velikosti jsme nacházeli zvláště v Itálii, která je kolébkou výroby a návrhů dlažeb, jež sahá do nejstarších historických dob. Náš čas jsme věnovali v rámci rozvoje naší firmy hlavně návštěvám fabrik na výrobu tohoto materiálu, návštěvě veletrhů, výstav a jednotlivých výrobců. Tím se náš sortiment rozrůstal na ostatní evropské špičkové výrobce obkladů a dlažeb ze Španělska, Portugalska a dalších zemí.

 

 

Díky odhodlání, radosti z naší práce, i snaze o stálé zkvalitňování našich služeb a rozšiřování sortimentu, si nás začalo vyhledávat stále více zákazníků. V počátcích, kdy ještě programy pro navrhování koupelen a dlažeb byly v plenkách, jsme díky vzdělání v architektuře pro naše zákazníky vytvářeli profesionální barevné návrhy, které pomohly představit si prostor z konkrétních materiálů, a pomohli ve výběru i uspořádání. Naší nejlepší vizitkou jsou doporučení spokojených zákazníků a i jejich návraty k nám po více letech, kdy si začali stavět dům či obchod a vraceli se opět k nám.

Jsme firmou, která staví na vlastním jméně v názvu. Spokojenost zákazníka je pro nás prioritou. Stále rozšiřujeme náš sortiment, hledáme nové výrobce, odebíráme zahraniční odborné časopisy, zajímáme se o novinky v technologiích výroby, v designech i módních trendech, které se stále mění, a snažíme se zdokonalovat naše služby. Naši zaměstnanci jsou pro nás důležití a dbáme i na jejich odbornost, přehled v oboru. Vstřícný přístup k zákazníkovi je na předním místě.

Jsme tu pro zákazníky, kteří potřebují metr dlažby, ale i pro ty, kteří potřebují tisíce metrů. Věnujeme se naplno maloobchodu i velkoobchodu.

Od roku 2017 jsme se ve stejném složení a se zajištěním ještě lepšího servisu stali firmou Obklady Vilímek s.r.o.

 

Těšíme se i na Vás!

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace