Datum zveřejnění: 12.05.2020
Originální spojení textur různých kamenů do jedné kolekce, to je Multistone od Pastorelli.

 

Přejete si oživit Váš interiér designem přírodního kamene? Potom je novinka v našem sortimentu - dlažba Pastorelli Multistone Symplon 60x60cm - to pravé pro Vás. Krásná, jedinečná dlažba s vlastním charakterem. 

Inspirací pro tuto serii byly různé kameny z italských Alp. Proto také nese název Multistone . Tyto kameny byly vytvořeny před miliony let a mají svůj vlastní styl.

Obliba dlažeb v imitaci kamene při zařizování interiérů / exteriérů roste především díky jejich užitným a estetickým vlastnostem. Oproti klasickému kameni má dlažba nesporné výhody: pevnost, nenasákavost a opravitelnost.

Dlaždice Pastorelli Multistone Symplon v provedení 20 mm je speciálně vyrobena pro venkovní prostory. Díky této tloušťce má dlaždice vyšší odolnost a je také snadno zpracovatelná. Dlažba je mrazuvzdorná, vysoce odolná (R11 C), tudíž vhodná např. na terasy, balkony, zahrady, pergoly, apod.

Určeno především k instalaci na terče, do stěrku či trávníku, případně lze i lepit cementovými lepidly k tomu určenými. 

Máte zájem o více informací o dlažbách tl. 20mm? Naleznete je zde v naší galerii.

Máte zájem zakoupit tuto nebo jí podobnou dlažbu? Pokračujte na náš eshop obkladyvilimek.cz

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace