Datum zveřejnění: 08.09.2021
Už jste objevili novinku - kolekci Nature?

Tonalite je menší italská keramička, která se specializuje na výrobu dlaždic především v rozmanitých barevných provedení.

Dlaždice jsou nabízeny spíše v menších formátech - nejoblíbenější jsou obdélníky 10x20 a 10x40 (kolekce Nature, Joyful, Kraklé, Satin, Silk aj.). Ale samozřejmě mají v portfoliu u čtvercové obklady, šesti/osmihrany nebo kosodélníky. Povrch dlaždic je lehce proměnlivý, matný i lesklý. Zajímavou variantou je povrch Krakle působící popraskaným / ostařeným / retro či rustikálním dojmem.

-----

Klasika, která se nikdy neomrzí. Takové jsou obdélníkové obklady menších rozměrů, tzv. "cihličky". A přesně takovéto obklady nabízí kolekce Nature od italského výrobce Tonalite.

Obklady z bílého keramického střepu s glazurou se vyrábí ve 2 velikostech - 10x20cm a 10x40cm, a paletě 8 barev (Milk, Bone, Ash, Steel, Greige, Sky, Sage, Lava).

K dispozici široká škála doplňků - tvarové prvky / sokly.

Obklady zakoupíte na eshopu Obklady Vilímek.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace