Datum zveřejnění: 30.09.2020
Když cestovatelé z celého světa přijdou do italských měst, tak jsou fascinováni historií, architekturou, mnoha odstíny červené a žluté -...

Když cestovatelé z celého světa přijdou do italských měst, tak jsou fascinováni historií, architekturou, mnoha odstíny červené a žluté - cihly, které pokrývají krásné kostely a paláce, jsou plné nostalgie a odkazů našich předků. Těmito pocity byla inspirována kolekce I Chiostri od italské keramičky Sant Agostino.


Obklady a dlažby z této kolekce nabízíme v několika dobře kombinovatelných rozměrech: 30x30 cm, 15x15 cm, 15x30 cm, 7,3 x 7,3 cm. Základ kolekce tvoří 4 barvy: Argilla, Tabacco, Cotto a Ambra. Vhodně je doplňují dva dekory - Magnolia Rosa a Magnolia Bianca.


Nechte se inspirovat a pustťe nádech italské historie i do Vašich domovů - celou kolekci naleznete na našem eshopu Obklady Vilímek - zde.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace