Datum zveřejnění: 15.05.2020
Nově na našem eshopu naleznete produkty z dílny španělské keramičky Da Vinci cerámica.

 

Da Vinci cerámica byla založena v roce 1997 v Alcoře v Castellónu. Již od samých začátků vyrábí originální a jedinečné designové kusy, ojedinělé v keramické produkci. Zkušenosti, ale také neustálá práce a zdokonalování umožnily Da vinci cerámica růst nad rámec španělského trhu a oslovit tak klientelu z mnoha dalších evropských zemí. Da Vinci cerámica se snaží přizpůsobit každému zákazníkovi - usiluje o vytvoření jedinečného, inovativního a kreativního produktu .

Na našem eshopu obkladyvilimek.cz naleznete širokou škálu produktů, které lze mezi sebou libovolně kombinovat a vytvořit tak vlastní originální design.

 

Kolekce Trapunta nabízí obklady v rozměru 15 x 15 cm. Kombinovat můžete jednobarevnou variantu bez dekoru s názvem Venus s obklady s designovým zlatým vzorem typu Circle, Curly nebo Scales.

Kolekce Manual nabízí také obklady v rozměru 15 x 15 cm.  Tato kolekce je plná zajímavých a rozmanitých vzorů, např. Magma, Kamel, Wakame, ...

Se zajímavým rozměrem 7,5 x 30 cm přichází kolekce Brique inspirovaná přírodou, zejméná zvířecí říší. K dispozici je bílý nebo černý jednobarevný lesklý obklad snadno kombinovatelný s dekory Panthera, Zebra nebo Snake. Tato kolekce oživý Vaši domácnost o zvířecí vzory.

Kolekce Diamond je určena pro náročné zákazníky toužící po luxusu. Obklad má velikost 10 x 20 cm. Dominují zde bílá a černá barva. Povrch Calacata je inspirován přírodním mramorem. Popřípadě mohou být obklady Luxury Black / White zdobeny zlatým dekorem.

Kolekce Hexagon v rozměru 15 x 17 cm nabízí originální vzhled obkladu  ve tvaru šestiúhelníku. Je zde k dispozici nepřeberné množství barev a designů pro oživení moderní a stylové domácnosti.

Největší obklady v rozměru 20 x 20 cm nabízí velmi rozmanitá a obsáhlá kolekce Porcelain.

 

Zboží je na objednávku. Minimální objednací množství činí 5m2 (zaokrouhleno na celá balení). Termín dodání: 3 týdny od závazného objednání a uhrazení zálohy.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace