Přidat do oblíbených Odebrat z oblíbených Zpět do galerie 1 koruna česká Info o cenách – e-shop Merrage Officine Romantic OF02 90x90 (tl. 20mm) - dlažby série Officine Merrage Officine Romantic OF02 90x90 (tl. 20mm) - dlažby série Officine 2 cm dlažby vhodné na terasy, balkony, kolem bazénu apod.

Související zboží


1 koruna česká Vstup do e-shopu ZDE

Kolekce Officine Vás potěší svým rustikálním vzhledem. Spojuje inspiraci přírodními materiály s kreativitou a technologickými poznatky.
Vzhled této dlažby, její barevná proměnlivost, způsob, jakým se na ní odráží /mění světlo, vytváří překvapivé nové materiální efekty.
Kolekce Officine od Merrrage je k dispozici v provedení tl. 9mm, ale také tl. 20mm (speciálně určené pro venkovní použití na terasy apod, k položení na terče, do štěrkového lože, do trávníku). K dostání je v 5 barevných provedeních:
OF01 - Acid, OF02 - Romantic, OF03 - Dark, OF04 - Gothic, OF05 - Sunset
2cm dlažba Merrrage Officine je určena do exteriéru či interiéru. Nabízí odolnost R11, takže je vhodná i do velmi namáhaných (např. komerčních) prostor.

Hledáte jiné 2cm dlažby?

Další dlažby firmy Merrage najdete zde.


Související zboží

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace