Přidat do oblíbených Odebrat z oblíbených Zpět do galerie 1 koruna česká Info o cenách – e-shop Luxusní obklady APE Rex Pearl- široká nabídka dekorů a obkladů ve vzhledu mramoru

Související zboží


1 koruna česká Vstup do e-shopu ZDE

Díky nejnovějším digitálním technologiím si nyní už každý může doma vychutnat krásu čistého mramoru, či mramoru s dekorací, na podlaze i na stěnách. Interiérové dlažby a obklady Ape Rex jsou vyrobené z bílého střepu, mají hladký povrch imitující mramor a dostupné jsou v rozměrech 25x75 cm (obklad) a 60x60 cm a ve dvou barevných provedeních - Cream a Pearl.

Samozřejmě nechybí designové prvky k dotvoření dokonalého efektu elegance a luxusu.

Líbit se Vám bude také rozšíření kolekce o velkoformátové obklady / dlažby Rex Brown, vzhled leštěného mramoru ve velikostech 120x120 a 60x120 cm.

Výhody keramické dlažby imitující mramor

  • Mramor není příliš vhodný na podlahy. Keramické dlaždice vynikají svojí odolnosti i stupněm otěruvzdornosti.
  • Keramické dlaždice jsou lisovány a páleny v pecích při vysokých teplotách. Splňují náročné hygienické požadavky.
  • Dlaždice vynikají minimální nasákavostí pod 0,5% a jsou mrazuvzdorné. Pravděpodobnost poškození dlaždice je minimální.
  • Keramika je odolná vůči acidobazickým reakcím. Mramor je z 95% složen z vápence, který může reagovat s běžnými čistícími prostředky.

Související zboží

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace