Přidat do oblíbených Odebrat z oblíbených Zpět do galerie 1 koruna česká Info o cenách – e-shop Keramická TERASOVÁ DLAŽBA Mirage Officine OF03 Keramická TERASOVÁ DLAŽBA Mirage Officine OF03

Související zboží


1 koruna česká Vstup do e-shopu ZDE

Italská společnost Mirage byla první keramičkou, která začala vyrábět dlažbu z porcelánové kameniny pro použití v exteriéru a dodnes patří mezi nejvýznamnější výrobce venkovní 2 cm dlažby. Z celkového počtu 16 kolekcí s logem italské keramičky Mirage Vám zde nabízíme sérii Officine, která stejně jako ostatní její sourozenci nabízí vynikající technické vlastnosti nezbytné pro životnost a funkci venkovní plochy, s přidanou hodnotou v podobě stylového vzhledu, jenž dokáže přenést srdce Vašeho domova mimo jeho zdi. Venkovní dlažba 20 mm z kolekce Mirage Officine je vhodná jako dlažba na terasu, dlažba na balkon, dlažba na zahradu, dlažba do pergoly, dlažba k bazénu i jako chodník, který vše propojí.

Kolekce Officine Vás potěší svým rustikálním vzhledem. Spojuje inspiraci přírodními materiály s kreativitou a technologickými poznatky.
Vzhled této dlažby, její barevná proměnlivost, způsob, jakým se na ní odráží /mění světlo, vytváří překvapivé nové materiální efekty.
Kolekce Officine od Mirage je k dispozici v provedení 9mm, ale také EVO_2 / E ™ (tedy dlažby tl. 20mm). K dostání je v 5 barevných provedeních:
OF01 - Acid, OF02 - Romantic, OF03 - Dark, OF04 - Gothic, OF05 - Sunset
2cm dlažba Mirage Officine je určena do exteriéru či interiéru. Nabízí odolnost R11, takže je vhodná i do velmi namáhaných (např. komerčních) prostor.

Dlažby 2cm máme ve velkém množství skladem,  k odběru ihned, zakoupíte na našem eshopu Obklady Vilímek.


Související zboží

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace