Zboží je možné vyzvednout osobně na našem skladu, který se nachazí v Ševětíně (okr. České Budějovice).

Pro osobní vyzvednutí Vaší objednávky nás nejdříve kontaktujte na telefonním čísle 608 719 598. Domluvíme společně den a čas odběru, zboží bude tak pro Vás nachystáno a předejdete zbytečnému čekání.

 Ševětín, Třeboňská ul.

 

Po celé ČR zařizujeme dopravu zboží se smluvními dopravci.

Před závozem zboží Vás bude řidič telefonicky kontaktovat ohledně domluvení času dodání. Zboží Vám dopravce přiveze autem s hydraulickým čelem. Na paleťáku Vám řidič zboží vyloží z nákladního vozu. Smluvní přepravce zboží vykládá na první zpevněnou plochu vedle vozu, tzn. přepravce nevynáší zboží do patra apod. Skládání hydraulickou rukou nezajišťujeme. Smluvní přepravce neumožňuje jezdit nákladním vozem mimo zpevněné komunikace (např. polní cesty aj.), prosíme zohledněte i toto při výběru místa dodání.

V případě shledání porušení nebo poškození obalu zásilky je kupující povinen sepsat s řidičem přepravní služby záznam o poškození do dodacího listu a dokladu o dopravě. Na dodatečné oznámení o poškození zboží přepravcem nebude brán zřetel. Při převzetí zboží od přepravce je kupující povinen neprodleně zkontrolovat obsah zásilky a v případě jakýchkoli závad zboží toto neprodleně oznámit prodávajícímu emailem.

auto s hydraulickým čelem

 

Doprava do zahraničí je zajišťována individuálně. Cenu dopravy Vám vyčíslíme dle hmotnosti Vaší zakázky.

 

Vzorky a zboží o malém objemu a hmotnosti posíláme službou PPL. Cenu pro přepravu zboží Vám vyčíslíme dle tarifu přepravce.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace