DLAŽBY

Rustikální, velkoformátové, moderní

KOUPELNY

Obklady, návrhy, inspirace

KUCHYNĚ

Obklady mezi kuch. linku, dlažby

OSTATNÍ

Bazény, schody, fasády

 

O společnosti

Koupelny fotogalerie inspirace dlažby

Vítáme Vás na našich webových stránkách na stránkách rekonstrukce koupelny fotogalerie inspirace. Koupit si u nás designové, pěkné a levné obklady do koupelny, obklady a dlažby do kuchyně, venkovní keramickou dlažbu, dlažbu do koupelny, cihlové obklady, dlažba imitace dřeva, velkoformátová dlažba, mrazuvzdorná dlažba nebo venkovní dlažba a obklady a dlažby může každý. Chceme nabídnout nejen kachličky do koupelny a obklady pro luxusní koupelny, ale i venkovní dlažby, slinuté dlažby, velkoformátové dlažby a také méně běžné produkty jako jsou například dlažba na terče, zahradní dlažba, dlažba na schody, dlažba k bazénu, obklady do kuchyně nebo obklady za kuchyňskou linkou. Naši dodavatelé z Itálie, kde byla poprvé vyrobena slinutá dlažba, mrazuvzdorná dlažba, velkoformátová dlažba, nebo obklad imitace kamene, retro obklady, cihlové obklady, venkovní obklady či fasádní obklady nám pomáhají jít směrem k maximálně široké nabídce obkladů a dlažeb. Nesnažíme se,  jako ostatní velké firmy Siko koupelny, koupelny Ptáček nebo koupelny jas nabízet všechen materiál pro koupelny jako jsou lepidla sanitární keramika nebo vany, ale nabídnout designově neotřelé odklady a dlažbu pro rekonstrukce koupelny, pro novostavbu luxusní koupelny, moderní koupelny nebo retro koupelny, ale i pro levné koupelny, kde cena obkladů a cena dlažby je hlavním kriteriem. Online koupelny je možné prohlédnout v naší fotogalerie pro inspiraci koupelen i dlažby. Pro volbu a inspirace koupelny má sloužit tato naše fotogalerie kopelny a fotogalerie dlažeb. Pro vybudování krásných, praktických koupelen, kuchyní, chodeb, teras a ostatních venkovních i vnitřních prostor Vám nabízíme výrobky předních keramiček jako skupinu Fincibec, tedy Century, Naxos, Monocibec, Ricchetti, Abk,  Aparici, Apavisa, Ascot, Brennero, Castelvetro,Cir, Serrenisima, Dado, Coem, Ergon, Provensa, Del Conca, Faetano, Marca corona, Petracers, Polis, Sichenia, Rondine, Saime, Tonalite, Settecento, Refin, Sant Agostino a dalších.

 

NAVRHUJEME ŘEŠENÍ A VIZUALIZACE

Pro lepší představivost a jako pomoc při výběru našich obkladů a dlažeb, ale i sanitární keramiky, poskytujeme zákazníkovi možnost grafické počítačové projekce jeho koupelny. Tato služba je v případě odběru zboží zdarma.

http://www.navrhy-koupelen-dlazeb.cz/

 business

Vizualizace

Kontaktujte nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace